РУБРИКИ
Заказать отзывы

Бутинець Ф.Ф. Аудит: Підручник для студентів спеціальності "Облік і аудит" вищих навчальних закладів.

- 2-е вид., перероб. та доп. - Житомир: ПП "Рута", 2002.-672 с.
ISBN 966-8059-12-3
У підручнику в доступній формі і на високому професійному рівні розглянуті економічні основи організації та здійснення аудиту на підприємствах всіх форм власності, актуальні питання планування та напрями вивчення операцій за видами діяльності, дотримання внутрішньофірмових стандартів та правил вибіркових перевірок.
Особливу увагу приділено питанню щодо підтвердження достовірності фінансової звітності.
Вперше в одній книзі розкриваються питання методології наукового пізнання і логіки в аудиті, які раніше не розглядалися. Саме синтез методологічної і логічної проблематики істотно полегшує розуміння як цілком теоретичних аспектів аудиторської діяльності, так і практичної значимості логіко-методологічних досліджень документів і операцій.
Видання призначене для аудиторія, їх клієнтів, менеджерів всіх рівнів, бухгалтерів, фінансово-кредитних працівників, викладачів економічних спеціальностей, слухачів центрів та курсів підвищення кваліфікації, підготовки професійних аудиторів і бухгалтерів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей.
Запропонований підручник може зацікавити широке коло читачів, яких цікавлять питання розвитку теорії та практики сучасного аудиту.

  • Формат: djvu
  • Размер в архиве: 21 Мб.
  • Язык: Українська
  • Пароль к архиву: -
  • Ссылки:
  • Для того, чтобы увидеть ссылку, вам необходимо зарегистрироваться, подтвердить почту и зайти на сайт под своим логином и паролем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.