РУБРИКИ
Заказать отзывы

Дорош H.I. Аудит: методологія і організація.

— К.: Т-во "Знання", КОО, 2001.-402 с. ISBN 966-620-082-1
Пропонована монографія є одним із перших у вітчизняній економічній науці комплексних наукових досліджень методології та організації аудиту, здійснених на сучасній концептуальній основі. Докладно висвітлюються тео-ретико-методологічні засади аудиту, організація і регулювання аудиторської діяльності та методика проведення аудиторської перевірки. Визначено місце внутрішнього аудиту в загальній системі аудиту. Окремий розділ присвячено аналітичним процедурам в аудиті, фінансовому аналізу, аналізу ліквідності ба-лансу, майнового стану підприємств. Аналізується сучасний досвід організації аудиту в зарубіжних країнах, насамперед у державах Європейського Союзу, США, Росії. Запропоновано практичні рекомендації щодо вдосконалення методики і організації проведення аудиторських перевірок в Україні. Моно-графія устаткована необхідними ілюстративними матеріалами, що допомагає краще зрозуміти зміст основних проблем у галузі аудиту.
Розраховано на аудиторів-практиків, наукових працівників, студентів і викладачів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, усіх, кого цікавлять проблеми вдосконалення аудиторської діяльності.

  • Формат: djvu
  • Размер в архиве: 9 Мб.
  • Язык: Українська
  • Пароль к архиву: -
  • Ссылки:
  • Для того, чтобы увидеть ссылку, вам необходимо зарегистрироваться, подтвердить почту и зайти на сайт под своим логином и паролем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.